درباره سیبم

شرکت دنیای عمود فعالیت خود را از سال 1396 آغاز نموده است و از بهار سال 1398 با هدف ارتقاء سطح کیفی ارتباطات و استفاده بهینه از زمان، دسترسی به کیفیت برتر، حذف واسطه ها و رقابت سالم بین خدمات دهندگان و حذف بی نظمی در کیفیت و قیمت، که در نتیجه دسترسی راحتتر و قیمت کمتر و هچنین رضایت بیشتر کاربران را به همراه دارد، اقدام به جمع آوری اطلاعات مشاغل و خدمات ارگانها و نهادها نمود و آنها را در بستری به نام سیبم در دسترس همگان قرار داد.

توافق نامه

لطفا توافق نامه زیر را قبل از هر اقدامی در سایت سیبم در کمال آرامش و خونسردی با دقت مطالعه نمایید، در صورت عدم مطالعه، وبسایت سیبم و شرکت دنیای عمود هیچگونه مسئولیتی در قبال حذف اطلاعات شما، پیگیری های قانونی و قضایی بعدی و غیره در شرایط ذکر شده داخل توافق نامه را نخواهد داشت.

ماده 1 : مدیریت سیبم، ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران را همواره در نظر داشته باشند تا از این جهت مشکل یا اخلالی بوجود نیاید، در صورت بوجود آمدن نقض موارد قید شده در ماده 4 این توافق نامه و بوجود آمدن هر گونه مشکل، تمامی مسئولیت و عواقب بعدی بر عهده آگهی دهنده می باشد و مراتب از حذف اطلاعات تا انجام مراحل قضایی و قانونی و حتی دریافت خسارات وارده، توسط وکیل قانونی شرکت پیگیری می گردد.

ماده 2 : مدیران کسب و کار و کاربران محترم می بایستی کليه اطلاعات هويتي خود اعم از: نام – نام خانوادگی – ایمیل – آدرس – تلفن و غیره را بصورت صحيح و درست ، مطابق با مدارک شناسایی خود ثبت نمایند.

ماده 3 : اطلاعات خصوصی کاربران، خریداران نزد سیبم محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار داده نخواهد شد.

 • تبصره 1 : ارائه اطلاعات شخصی مدیران و کاربران محترم صرفاً با رویت و دریافت حکم مراجع انتظامی یا قضایی صورت می پذیرد.

ماده 4 : کسیب و کارهایی که اقدام به انتشار و قراردادن تصاویر، مطالب و محتوای زیر در سایت خود نمایند تمامی مسئولیت و عواقب بعدی آنرا به عهده می گیرند ، همچنین آگهی مذکور فوراً مسدود و مورد پیگیری های قانونی بعدی از مبادی قضایی خواهد شد:

 1. توهین به مقامات ایران، ادیان ، اقوام و نژادها محتوای علیه مقامات و نهادهای دولتی و عمومی
 2. محتوایی که باعث تشويش اذهان عمومي گردد و به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب رساند.
 3. محتوایی که تحریک، ترغیب، یا دعوت به ارتکاب جرم می کند – محتوای مرتبط با سایر جرایم
 4. محتوایی که برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود – محتوا مرتبط با جرایم رایانه ای
 5. محتوای مجرمانه مرتبط با انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری
 6. محتوای مغایر با سياستهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي جمهوری اسلامی ایران
 7. محتوایی که به قصد خطر انداختن امنیت، آسایش و امنیت عمومی منتشر گردد.
 8. محتوای علیه عفت، اخلاق عمومی، مقدسات اسلامی، امنیت و آسایش عمومی
 9. محتوایی که با سیاست های جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشد.
 10. محتوایی كه انتشار آنها به امنیت كشور یا منافع ملی لطمه می‌زند.
 11. محتوای مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی
 12. محتوای برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و پلیس فتا
 13. مطالب متنی، صوتی و تصویری نامناسب و غیر قانونی
 14. محتوای مجرمانه مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری
 15. محتویات مبتذل و مستهجن و غیره
 16. محتوای مغایر با قانون مجازات اسلامی، قانون مطبوعات، قانون جرایم رایانه ای، قانون مجازات انتشار و افشای اسناد محرمانه و سری دولتی، قانون بازار و اوراق بهادار، قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات 1385، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای، قانون تجارت الکترونیکی، قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، آیین نامه قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، قانون اخلال در نظام اقتصادی کشور
 • تبصره 1 : چنانچه سایتی دارای لینک هایی به سمت سایت های که دارای محتوای مستهجن، غیر مجاز، غیرقانونی ( موارد ذکر شده ی فوق ) و بر خلاف قوانین و دستورالعمل های جمهوری اسلامی ایران و پلیس فتا باشد، نیز مسدود و تحت پیگیری های بعدی قانونی و حتی دریافت خسارات وارده می گردد.
 • تبصره 2 : چنانچه سایتی از محصولات و دوره های سایر سایت ها به طور غیر قانونی و بدون هماهنگی و کسب اجازه از مدیر، ناشر، تولید کننده محتوا و یا صاحب اثر استفاده نماید، نیز مسدود و تحت پیگیری های بعدی و حتی دریافت خسارات وارده می گردد.
 • تبصره 3 : مدیران گرامی به جهت آشنایی و اشراف بیشتر به قوانین و مقررات مربوطه می توانند به صفحه قوانین منتشر شده توسط پلیس فتا مراجعه و لیست کامل قوانین را به همراه تمامی جزئیات مطالعه نمایند.
ماده 5 : با آگهی هایی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و…) منافع مالی یا امنیت سیبم را دچار خطر و نقص کنند برخورد و اکانت آنها تا شفاف سازی موضوع مسدود و تحت پیگیری های بعدی و حتی دریافت خسارات وارده خواهد شد.

ماده 6 : از سرویس سیبم با مسئولیت خودتان استفاده می کنید و سیبم و شرکت دنیای عمود هیچگونه مسئولیتی در برابر هر نوع خسارت، ضررهای مالی، مشکلات در تجارت و از بین رفتن اطلاعات نخواهد داشت حتی اگر این موارد بدلیل تغییر سیاست های ما باشد.

ماده 7 : تمامی مسئولیت محتوای منتشر شده بر آگهی های ارسال شده در سیبم به عهده ی صاحب کسب و کار می باشد و سیبم و شرکت دنیای مسئولیتی در این قبال ندارد و در صورت نقض مفاد قید شده در ماده 4 ، بر اساس قوانین و مقررات جاری مربوطه رفتار می گردد.